Oświetlenie do piekarni

Oswietlenie do piekarni

Spis treści

Oświetlenie do piekarni

Oświetlenie do piekarni w naszym rozwiązaniu opiera się na założeniu, że branżowe sklepy z żywnością są znane z towarów najwyższej jakości, przeznaczonych dla Klientów, których zakupy nie są przypadkowe i okazjonalne. Sprzęt oświetleniowy jaki jest stosowany w takich sklepach ma kilka podstawowych zadań, do których należą przede wszystkim:


• określić różne działy w sklepie
• wzbogacać
specyficzne walory pieczywa.

Piekarnia z reguły posiada strefę (często ladę)  kasową a także regały (czasami kosze)  na pieczywo, może również znajdować się tu strefa gdzie część pieczywa wypiekana jest na miejscu.


Oświetlenie do piekarni jest różne dla tych obszarów:

  • oświetlenie w obszarze kasowym ma przede wszystkim być dogodne dla pracowników, jak również Klienta,
  • oświetlenie regałów (koszy) ma podkreślać w piekarni walory towaru dla Klientów,
  • równie ważne jest wzmocnienie tożsamości wizualnej firmy, ewentualne określenie działów sklepu, doświetlenie okna wystawowego.

Te, różne strefy wymagają różnorodnego oświetlenia do piekarni.

Oświetlenie do piekarni

to przede wszystkim idealna barwa światła, która podkreśla specyficzne dla świeżego pieczywa kolory.

Odpowiednio oświetlone pieczywo jest zawsze świeże!
Zapach i wygląd pieczywa, miła obsługa oraz odpowiedni wystrój punktu sprzedaży – wszystko to przyciąga uwagę potencjalnych klientów piekarni i cukierni. Badania pokazują, że właściwie zaprojektowana przestrzeń do ekspozycji towaru oraz dobrze dobrane oświetlenie ma bardzo duży wpływ na ostateczną decyzję zakupową klientów piekarni i cukierni i może zwiększyć przychody nawet o 100%,

Nie zapomnij o swoim obszarze produkcyjnym, jeśli chodzi o oświetlenie. Czasami te obszary są pomijane w piekarni. Wejdź do dowolnego studia artystycznego i zobacz projekt oświetlenia. Zauważysz, że artyści zazwyczaj pracują w dobrze oświetlonych i równomiernie oświetlonych miejscach. Najczęściej są to przestrzenie z dużą ilością okien.

Kiedy zajmujesz się medium wizualnym, ważne jest, aby skonfigurować studio w sposób sprzyjający tworzeniu sztuki. Produkcja piekarnicza jest medium wizualnym. Obszar produkcyjny to twoje studio.

Twoi cukiernicy, piekarze i dekoratorzy potrzebują oświetlenia zapewniającego najlepsze środowisko do pracy. Idealnie, jeżeli są duże okna. Jeśli okna nie dają dosyć światła dla obszaru produkcyjnego, oprawy LED o zrównoważonym świetle dziennym zapewnią je, dzięki czemu obszar produkcyjny będzie dobrze oświetlonym środowiskiem dla twoich pracowników.

Stwórz otoczenie dzięki dobremu oświetleniu, które nie tylko sprzyja wydajności pracowników, ale także jest wizualnym doświadczeniem dla twoich klientów.

Oświetlenie do piekarni

produkcji firmy Maxi-Light należy do najbardziej dopracowanych rozwiązań na europejskim rynku. Profesjonalne oświetlenie LED do pieczywa w piekarni i cukierni, które oferujemy od 15 lat daje nam unikatowe w Polsce doświadczenie. Współpraca z największymi sieciami, przekłada się na stałe dążenie do podejmowania nowych wyzwań i testowanie nowych rozwiązań, żeby sprostać ich oczekiwaniom. 

Oferujemy najnowsze oświetlenie do piekarni. Naświetlacze sklepowe LED to rodzaj oświetlenia, w którym jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-40W). Nasze naświetlacze przygotowane są do montażu na szynoprzewodach lub naściennie / na sufitowo.

Technologia LED to wieloletnia żywotność (20-50 tys godzin) jak również brak emisji ciepła w kierunku świecenia oraz śladowa emisja promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Odpowiedni dobór rozwiązań oświetleniowych to oszczędności energii nawet o kilka tysięcy złotych w skali roku w przypadku sieci piekarniczych posiadających kilkanaście punktów sprzedaży.

Oświetlenie do piekarni

W trosce o właściwą ekspozycję produktów przy równoczesnej optymalizacji zużycia energii w Państwa punkcie sprzedaży/sklepie przygotowaliśmy 3 podstawowe linie oświetlenia dedykowane do oświetlenia świeżych produktów spożywczych:

Messa LED Spot
Messa LED Spot oświetlenie do piekarni

Optymalny (dostępny od ręki):  Modułowy, dostępny od ręki, uniwersalny zestaw oświetlenia, który sprawdza się w każdym sklepie. Jego główna cecha to doświetlenie regałów i lad w sposób eksponujący odpowiednią
kolorystykę produktów. Gwarantujemy korzystny efekt wizualny za niewielkie pieniądze.

Cena podstawowego, kompletnego modułu dedykowanego do oświetlenia stoiska wynosi netto 999,00 zł. System jest przygotowany do rozbudowy o kolejne moduły.

Ekspert : System oświetleniowy zaprojektowany do konkretnego sklepu / stoiska z pieczywem. Oprawy oświetleniowe dobrane są indywidualnie do Państwa potrzeb i produkowane na zamówienie (dowolna kolorystyka lamp, optymalna moc oświetlenia). System składa się z odpowiednio dobranego oświetlenia głównego oraz specjalistycznego doświetlenia kierunkowego.

Master LED :  Najnowsze trendy w ledowym oświetleniu żywności za rozsądne pieniądze. Energooszczędna technologia LED w pełni sprawdza się w oświetleniu pieczywa. Kompletny system opiera się na lampach LED oświetlających salę sprzedażową oraz specjalistycznych naświetlaczach na szynoprzewodach.

Oferujemy rozwiązania oparte wyłącznie o moduły ledowe europejskich producentów: Philips, Osram oraz Tridonic.

Maxi-Light

Dodaj komentarz