LED do piekarni

Led do piekarni

Spis treści

LED do piekarni

Zapomnij o problemach z oświetleniem na 12 lat!!!
Szybki rozwój technologii diodowej LED powoduje, że obecnie zastosowanie w oświetleniu sklepu rozwiązań opartych na LED jest możliwe prawie we wszystkich sferach. Umożliwia to obniżenie zużycia prądu o 50-80% procent w zależności od branży. W naszej ofercie są oprawy wraz z modułami świetlnymi, których żywotność (deklarowana przez producentów, jako okres działania bez strat sprawności świetlnej) wynosi od około 25 000 do 50 000 godzin.

50 000 godzin świecenia przy założeniu, że sklep pracuje 300 dni w roku przez 12 godzin dziennie to ponad 12 lat….

ENERGOOSZCZĘDNIE

Oferujemy najnowsze rozwiązania oświetleniowe do piekarni. Naświetlacze sklepowe LED to rodzaj oświetlenia, w którym jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-40W). Nasze naświetlacze przygotowane są do montażu na szynoprzewodach lub naściennie / nasufitowo.

Technologia LED to wieloletnia żywotność (20-50 tys godzin) jak również brak emisji ciepła w kierunku świecenia oraz śladowa emisja promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Odpowiedni dobór rozwiązań oświetleniowych to oszczędności energii nawet o kilka tysięcy złotych w skali roku.

LED do piekarni

W ciągu ostatnich kilku lat cena energii elektrycznej wzrosła o około 40%. Największą zaletą LED jest energooszczędność (3-8x niższe zużycie energii). Problem doboru odpowiedniego oświetlenia LED to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie światła o odpowiedniej jakości.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z oświetleniem firmy, sklepu, biura czy hotelu. Oferowane przez nas oświetlenie spełnia wszelkie wymagane normy stawiane wobec opraw oświetleniowych.

Jak działają lampy bakteriobójcze UV-C?

Lampy UV bakteriobójcze UV-C są zalecane do podnoszenia czystości mikrobiologicznej w pomieszczeniach, w których jest wysokie ryzyko występowania różnych drobnoustrojów. Oprawy biobójcze emitują promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które w sposób nieodwracalny usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz inne drobnoustroje. Promieniowanie UV-C dezynfekuje skutecznie powietrze, podłogi, przedmioty i wszelkie inne powierzchnie w pomieszczeniach.