led do piekarni

Od czego zacząć oświetlenie piekarni

Wymiana oświetlenia piekarni

Wymiana oświetlenia piekarni
Wymiana oświetlenia piekarni

Nasz poradnik oświetleniowy zawiera wytyczne dla właścicieli sklepów piekarniczych oraz prezentuje skuteczne oświetlenie w piekarni. Strategie te mogą być zastosowane do dowolnego miejsca o podobnych wymaganiach oświetleniowych, niezależnie od tego czy jest to część większego sklepu czy też punkt sprzedający wyłącznie pieczywo. Nasza koncepcja przewiduje oświetlenie różnych rodzajów oferowanych towarów „świeżych” w kilku różnych działach.

Jednym z najprostszych kluczy do sukcesu jest takie umiejscowienie regałów z pieczywem, żeby miały zapewniony dostęp do światła dziennego. Duża dawka światła dziennego przyczynia się do tego, że różne produkty wydają się bardzo świeże. Korzystanie ze światła dziennego jako podstawowego źródła oświetlenia znaczenie pomaga uzyskać wysokie natężenie oświetlenia przy jednoczesnym pozwalając zmniejszeniu zużycia energii co przekłada się na obniżenie kosztów.

Wymiana oświetlenia piekarni

Projektujemy oświetlenie do kawiarni, sklepów, piekarni, cukierni i supermarketów, łączy ono walory funkcjonalne jak i użytkowe. Oferujemy profesjonalny projekt i doradztwo w zakresie doboru oświetlenia piekarni oraz cukierni. Oświetlenie zawsze dobieramy tak, żeby specjalistyczną barwę światła LED i kąty nachylenia światła dostosowane były do specyfiki produktów piekarniczych i wspierały ich ekspozycję. Oświetlenie piekarni oraz cukierni zawsze opiera się na założeniu , że strefy w sklepie powinny być optymalnie oświetlone i doprowadzić klienta do decyzji zakupowej. To właśnie oświetlenie piekarni i cukierni wymaga połączenia specjalistycznej wiedzy, profesjonalnego doświadczenia oraz idealnie dobranych produktów w atrakcyjnych cenach.

Realizacje oświetlenia w piekarniach

Wymiana oświetlenia piekarni

ENERGOOSZCZĘDNIE Z Maxi-Light

Oferujemy najnowsze rozwiązania oświetleniowe do sklepów. Naświetlacze sklepowe LED to rodzaj oświetlenia, w którym jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-40W). Nasze naświetlacze przygotowane są do montażu na szynoprzewodach lub naściennie / nasufitowo.

Technologia LED to wieloletnia żywotność (20-50 tys godzin) jak również brak emisji ciepła w kierunku świecenia oraz śladowa emisja promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Odpowiedni dobór rozwiązań oświetleniowych to oszczędności energii nawet o kilka tysięcy złotych w skali roku.

W ciągu ostatnich kilku lat cena energii elektrycznej wzrosła o około 40%. Największą zaletą LED jest energooszczędność (3-8x niższe zużycie energii). Problem doboru odpowiedniego oświetlenia LED to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie światła o odpowiedniej jakości.

Reflektory szynowe do pieczywa

Reflektory szynowe do pieczywa

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

SYSTEM BEZPOŚREDNIEJ DEZYNFEKCJI UV
Jak działają lampy bakteriobójcze UV-C?

Lampy UV bakteriobójcze UV-C są zalecane do podnoszenia czystości mikrobiologicznej w pomieszczeniach, w których jest wysokie ryzyko występowania różnych drobnoustrojów. Oprawy biobójcze emitują promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które w sposób nieodwracalny usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz inne drobnoustroje. Promieniowanie UV-C dezynfekuje skutecznie powietrze, podłogi, przedmioty i wszelkie inne powierzchnie w pomieszczeniach.

Dodaj komentarz