oswietlenie led do piekarni

Oświetlenie szynowe

Reflektory szynowe do pieczywa

Szynoprzewód oświetleniowy
Szynoprzewody oświetleniowe

Reflektory szynowe do pieczywa

Szynoprzewody oświetleniowe trójfazowe są aktualnie najlepszym sposobem do konstruowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych. Szynoprzewody te umożliwiają zbudowanie eleganckiego i skrojonego idealnie do wymogów chwili oświetlenia z możliwością szybkich zmian. Jest to rozwiązanie bezobsługowe  przeznaczone pierwotnie  do salonów odzieżowych i obuwniczych, butików a obecnie coraz powszechniej stosowane w branży spożywczej.

Oświetlenie szynoprzewody
Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

Reflektory szynowe do pieczywa

Naświetlacze sklepowe i oprawy oświetleniowe są montowane w szynoprzewody przy pomocą adaptorów. Montaż szynoprzewodów i opraw jest szybki i łatwy. Ta prostota systemu sprawdza się we wprowadzaniu zmian i szybkiej rearanżcji powierzchni sprzedażnej.

Z uwagi na szybkość montażu i mobilność  tego rozwiązania, szynoprzewody oświetleniowe  coraz częściej są montowane w wielu sieciach dyskontowych. Lampy montowane w szynoprzewód charakteryzuje możliwość szybkiej zmiany miejsca jak i kierunku świecenia. Taką lampę wystarczy wpiąć w dowolnym miejscu w szynoprzewód i skierować ją w potrzebnym kierunku.

Reflektory szynowe do pieczywa

Oferujemy szynoprzewody oświetleniowe Maxi-Light z serii MaxiTrack . Łączą one w idealny sposób niezawodność, wysoka jakość oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Oferujemy również szynoprzewody trójfazowe z serii Global Trac produkcji firmy Nordic Aluminium (Finlandia), które charakteryzuje najwyższa jakość na rynku europejskim a co za tym idzie wyższa cena.

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni i cukierni – strefa konsumpcji.
oświetlenie led do piekarni
oświetlenie specjalistyczne szynowe do piekarni – strefa sprzedaży