oswietlenie led do piekarni

Oświetlenie szynowe

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

Szynoprzewody oświetleniowe trójfazowe są aktualnie najlepszym sposobem do konstruowania energooszczędnych instalacji oświetleniowych. Szynoprzewody te umożliwiają zbudowanie eleganckiego i skrojonego idealnie do wymogów chwili oświetlenia z możliwością szybkich zmian. Jest to rozwiązanie bezobsługowe  przeznaczone pierwotnie  do salonów odzieżowych i obuwniczych, butików a obecnie coraz powszechniej stosowane w branży spożywczej.

Oświetlenie szynoprzewody
Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

 

Naświetlacze sklepowe i oprawy oświetleniowe są montowane w szynoprzewody przy pomocą adaptorów. Montaż szynoprzewodów i opraw jest szybki i łatwy. Ta prostota systemu sprawdza się we wprowadzaniu zmian i szybkiej rearanżcji powierzchni sprzedażnej.

Z uwagi na szybkość montażu i mobilność  tego rozwiązania, szynoprzewody oświetleniowe  coraz częściej są montowane w wielu sieciach dyskontowych. Lampy montowane w szynoprzewód charakteryzuje możliwość szybkiej zmiany miejsca jak i kierunku świecenia. Taką lampę wystarczy wpiąć w dowolnym miejscu w szynoprzewód i skierować ją w potrzebnym kierunku.

Oferujemy szynoprzewody oświetleniowe Maxi-Light z serii MaxiTrack . Łączą one w idealny sposób niezawodność, wysoka jakość oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Oferujemy również szynoprzewody trójfazowe z serii Global Trac produkcji firmy Nordic Aluminium (Finlandia), które charakteryzuje najwyższa jakość na rynku europejskim a co za tym idzie wyższa cena.

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni i cukierni – strefa konsumpcji.
oświetlenie led do piekarni
oświetlenie specjalistyczne szynowe do piekarni – strefa sprzedaży