led do piekarni

Od czego zacząć oświetlenie piekarni

Skuteczne oswietlenie pieczywa
Oświetlenie pieczywa

Nasz poradnik oświetleniowy zawiera wytyczne dla właścicieli sklepów piekarniczych oraz prezentuje skuteczne oświetlenie w piekarni. Strategie te mogą być zastosowane do dowolnego miejsca o podobnych wymaganiach oświetleniowych, niezależnie od tego czy jest to część większego sklepu czy też punkt sprzedający wyłącznie pieczywo. Nasza koncepcja przewiduje oświetlenie różnych rodzajów oferowanych towarów „świeżych” w kilku różnych działach.

Jednym z najprostszych kluczy do sukcesu jest takie umiejscowienie regałów z pieczywem, żeby miały zapewniony dostęp do światła dziennego. Duża dawka światła dziennego przyczynia się do tego, że różne produkty wydają się bardzo świeże. Korzystanie ze światła dziennego jako podstawowego źródła oświetlenia znaczenie pomaga uzyskać wysokie natężenie oświetlenia przy jednoczesnym pozwalając zmniejszeniu zużycia energii co przekłada się na obniżenie kosztów.

Projektujemy oświetlenie do kawiarni, sklepów, piekarni, cukierni i supermarketów, łączy ono walory funkcjonalne jak i użytkowe. Oferujemy profesjonalny projekt i doradztwo w zakresie doboru oświetlenia piekarni oraz cukierni. Oświetlenie zawsze dobieramy tak, żeby specjalistyczną barwę światła LED i kąty nachylenia światła dostosowane były do specyfiki produktów piekarniczych i wspierały ich ekspozycję. Oświetlenie piekarni oraz cukierni zawsze opiera się na założeniu , że strefy w sklepie powinny być optymalnie oświetlone i doprowadzić klienta do decyzji zakupowej. To właśnie oświetlenie piekarni i cukierni wymaga połączenia specjalistycznej wiedzy, profesjonalnego doświadczenia oraz idealnie dobranych produktów w atrakcyjnych cenach.

oświetlenie piekarni
Profesjonalne oświetlenie piekarni

 

Dodaj komentarz