Systemy oświetleniowe

Systemy oświetleniowe

SYSTEM QUAZI RC / Oświetlenie piekarni / System oświetleniowy
System oświetleniowy wpuszczany do sufitu podwieszanego. Możliwa dowolna kombinacja i ilość źródeł światła (CDM-T i QR111). Dowolne długości i kształty na życzenie klienta – możliwe indywidualne projekty dopasowane do potrzeb. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Do źródeł metalohalogenkowych dostępne różne rodzaje reflektorów (wąsko, średnio i szeroko strumieniowy).


SYSTEM QUAZI PND / Oświetlenie piekarni / System oświetleniowy
System oświetleniowy mocowany bezpośrednio do sufitu lub zwieszany. Możliwa dowolna kombinacja i ilość źródeł światła (CDM-T i QR111). Dowolne długości i kształty na życzenie klienta – możliwe indywidualne projekty dopasowane do potrzeb. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Do źródeł metalohalogenkowych dostępne różne rodzaje reflektorów (wąsko, średnio i szeroko strumieniowy).


MODUS SYSTEM / Oświetlenie piekarni / System oświetleniowy
System oświetleniowy wpuszczany do sufitu podwieszanego. Możliwa dowolna kombinacja i ilość źródeł światła (CDM-T, QR111 oraz T5). Dowolne długości i kształty na życzenie klienta – możliwe indywidualne projekty dopasowane do potrzeb. Obudowa wykonana ze stali i aluminium. Do źródeł metalohalogenkowych dostępne różne rodzaje reflektorów (wąsko, średnio i szeroko strumieniowy).


PROFIX SYSTEM / Oświetlenie piekarni / System oświetleniowy
Wiszący system oświetleniowy zaprojektowany na zamówienie klienta. Różne długości są możliwe. Świetlówka T5 lub T8. Obudowa wykonana z aluminiowego profilu, może być malowana na dowolny kolor RAL.