oswietlenie led do piekarni

Eksperci od oświetlenia pieczywa radzą

Eksperci od oświetlenia pieczywa

Eksperci od oświetlenia pieczywa
NOWOCZESNE  OŚWIETLENIE  = APETYCZNY  WYGLĄD =  WYŻSZA SPRZEDAŻ!
W wielu piekarniach i cukierniach, pomijane są oczywiste zasady dotyczące oświetlenia, które pomagają w zwiększeniu sprzedaży.
Proponujemy sprawdzone rozwiązanie wpływające na wzrost sprzedaży pieczywa

Eksperci od oświetlenia pieczywa

W ciągu ostatnich kilku lat cena energii wzrosła o ponad 40 procent i nadal rośnie.
Dobierając oświetlenie do stoiska z pieczywem i wypiekami zwracamy szczególną uwagę na barwę oraz energooszczędność stosowanych rozwiązań.
Jesteśmy producentem opraw oświetleniowych z wieloletnim doświadczeniem w oświetlaniu piekarni i cukierni.
Chętnie pomożemy w doborze optymalnych opraw oświetleniowych dla Państwa firmy.

Eksperci od oświetlenia pieczywa

W przypadku sklepów rola oświetlenia to nie tylko zapewnienie odpowiedniej widoczności, ale również podkreślenie atrakcyjności i świeżości oferowanych produktów. Oświetlenie do piekarni, cukierni czy kawiarni powinno być dobrane w taki sposób, aby podkreślało walory znajdujących się w nich produktów piekarniczych oraz zachęcało Klientów do zakupu.

Na co musimy zwrócić zawsze uwagę.

Eksperci od oświetlenia pieczywa

Odpowiednie rozkład opraw w punktach sprzedaży ma istotny wpływ nie tylko na zachowania Klientów, ale również budowanie atmosfery panującej w piekarni, cukierni czy kawiarni. W przypadku piekarni istnieją punkty strategiczne, na które musimy zwrócić szczególną uwagę podczas projektowania nowoczesnego oświetlenia.

W ofercie Maxi Light są oprawy LED cechujące się jednolitością i powtarzalnością unikatowej barwy światła, dzięki czemu możliwe jest zaprezentowanie pieczywa w sposób jak najbardziej profesjonalny z każdej perspektywy. Wykorzystujemy moduły dedykowane dla piekarnictwa i wyrobów piekarniczych firm Tridonic, Osram i Philips.

Eksperci od oświetlenia pieczywa

ENERGOOSZCZĘDNIE Z Maxi-Light

Oferujemy najnowsze rozwiązania oświetleniowe do sklepów. Naświetlacze sklepowe LED to rodzaj oświetlenia, w którym jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-40W). Nasze naświetlacze przygotowane są do montażu na szynoprzewodach lub naściennie / nasufitowo.

Technologia LED to wieloletnia żywotność (20-50 tys godzin) jak również brak emisji ciepła w kierunku świecenia oraz śladowa emisja promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Odpowiedni dobór rozwiązań oświetleniowych to oszczędności energii nawet o kilka tysięcy złotych w skali roku.

W ciągu ostatnich kilku lat cena energii elektrycznej wzrosła o około 40%. Największą zaletą LED jest energooszczędność (3-8x niższe zużycie energii). Problem doboru odpowiedniego oświetlenia LED to nie tylko dobranie natężenia światła, ale uzyskanie światła o odpowiedniej jakości.

Reflektory szynowe do pieczywa

Szynoprzewody oświetleniowe do piekarni

Maxi-Light

5 POWODÓW BY WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ:
-rozpoznajemy potrzeby Klientów
-Posiadamy dobre referencje
-oferujemy kompletne rozwiązania
-szybka wycena i darmowy projekt
-zlecenia realizujemy do 7 dni

Podstawowe czynniki decydujące o sukcesie w wyborze oświetlenia:
– dobór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do rodzaju branży,
– użycie światła o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania.

SYSTEM BEZPOŚREDNIEJ DEZYNFEKCJI UV
Jak działają oprawy bakteriobójcze UV-C?

Lampy UV bakteriobójcze UV-C są zalecane do podnoszenia czystości mikrobiologicznej w pomieszczeniach, w których jest wysokie ryzyko występowania różnych drobnoustrojów. Oprawy biobójcze emitują promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które w sposób nieodwracalny usuwa bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz inne drobnoustroje. Promieniowanie UV-C dezynfekuje skutecznie powietrze, podłogi, przedmioty i wszelkie inne powierzchnie w pomieszczeniach.