nasze oświetlenie to dobra inwestycja

6 faktów wybór oświetlenia piekarni

6 powodów dla których warto z nami współpracować:

Szybkość projektów, wycen i realizacji zleceń.
Nasze profesjonalne oprogramowanie do projektowania oświetlenia pozwala na dokonywanie szybkich wycen. Oznacza to, że w ciągu kilkunastu godzin jesteśmy w stanie przedstawić wycenę Klientowi lub ocenić koszty planowanej inwestycji. Realizacja zleceń oświetlenia do piekarni z reguły Oszczędzisz mnóstwo czasu rozpoczynając współpracę z nami.2. Oszczędne i wydajne lampy

Oszczędne, wydajne, niezawodne i łatwe w montażu oświetlenie.
Lampy przystosowane są praktycznie do pracy 24h na dobę dzięki czemu możesz w każdej chwili zwiększyć swoje zdolności produkcyjne i sprzedawać więcej.

Markowe komponenty.
Sercem oprawy LED są jej komponenty, na tym polu mamy się czym pochwalić. Wysokiej jakości komponenty LED oraz idealnie dobrane do nich zasilacze a także pozostałe elementy elektryczne pochodzą od topowych producentów. Nasze komponenty LED są produkowane w Europie. To gwarancja wysokiej precyzji parametrów świetlnych i niezawodności oprawy przez wiele lat. Dodatkowo technologia odlewanego korpusu oprawy dzięki swojej sztywności i długowieczności jest gwarancją wyjątkowej jakości naszych lamp.

Nowy standard – oświetlenie szynowe  do piekarni.
Łatwość instalacji i obsługi cechuje rozwiązania oświetleniowe oparte o szynoprzewody trójfazowe. Dostępne są one w wersji zwieszanej (lub montowanej nasufitowo) lub w wersji wpuszczanej w sufit podwieszany. Oba rozwiązania są bardzo stabilne i gwarantują precyzję. Jednak konstrukcja zwieszana ma zdecydowanie więcej zwolenników wśród naszych klientów, bo jest bardziej praktyczna, gdyż umożliwia lepszy dostęp do opraw ze wszystkich stron i łatwiejszą re-aranżację oświetlenia.

Maxilight

Jesteśmy liderem w dostarczaniu oświetlenie do piekarni.
Jako jedni z pierwszych w Polsce, blisko 10 lat temu wprowadziliśmy do oferty profesjonalne oświetlenie dla branży spożywczej. Nasze lampy na szynoprzewody dostępne są w wielu konfiguracjach, przeznaczone do różnych aplikacji i dopasowane do potrzeb poszczególnych stref sklepu. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia do piekarni i cukierni.

Najważniejsze na koniec: bardzo atrakcyjne ceny!

Oświetliliśmy już setki piekarni, jesteśmy parterem kilkunastu polskich sieci piekarniczych ponieważ mamy bardzo konkurencyjne ceny.
Oferujemy najnowsze oświetlenie do pieczywa i wyrobów cukierniczych, produkowane w Polsce i dostępne od ręki.  Nasze niskie ceny wynikają z optymalizacji produkcji oraz z dobrych relacji z naszymi dostawcami producentami komponentów LED.

oświetlenia do piekarni
oświetlenie do piekarni i cukierni